Jadłospis w Low Carb

Dieta Low Carb to inaczej dieta niskowęglowodanowa. Jest ona skutecznym sposobem na redukcję zbędnych kilogramów i jest ostatnio bardzo popularna. Ograniczenie ilości węglowodanów pozwala skuteczniej spalać tłuszcz. Co wtedy należy jeść?

Będąc na diecie Low Carb musisz się dowiedzieć, co można jeść a czego nie jajecznicawypada wcale ruszać. Sprawdź co jeść, by bardzo szybko schudnąć!

Zażywanie poniższych wyrobów przybliży Cię do osiągnięcia wymarzonej wagi oraz pięknej sylwetki, o której marzy każda osoba z nadwagą.

Chcielibyśmy przedstawić teraz produkty, które należy jeść, aby stracić na wadze. Oto one:

Warto unikać produktów takich jak: ziemniaki, chleb czy normalne makarony i ryż, ponieważ zawierają one spore ilości węglowodanów, które nie są sprzyjające procesowi chudnięcia.Jeśli dietę low carb traktujemy jako dietę masową, należy przyjmować węglowodany w ilościach od 100 do 150g. W przypadku redukcji liczba ta zmniejsza się do 70-100g.

PRZYKŁADOWE DANIA

  • pierś kurczaka w sosie ziołowym z fasolą
  • jajecznica lub jajka na twardo
  • serniki różnego rodzaju
  • ryba z puszki z warzywami

Po wysiłku fizycznym zalecane jest spożycie dwóch bananów lub shake’a z odżywki białkowej (jeśli posiadasz w swojej kuchni).

Jakich efektów można się spodziewać?

Efekty to rzecz oczekiwana najbardziej przez każdego, nie da się tego ukryć. Tylko od Ciebie zależy, czy efekty zobaczysz szybciej czy później. Bądź systematyczny i konsekwentny, a smukła sylwetka sama do Ciebie przyjdzie!

Pierwsze efekty prawdopodobnie zobaczysz tuż po tygodniu. Prawdopodobnie, ponieważ każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, a co za tym idzie posiada inny metabolizm i różną przemianę materii. Większość udokumentowanych przypadków odsłania pierwsze plusy diety po 6-7 dniach. Jest to rewelacyjny czas, wręcz niemożliwy do uwierzenia.

A jednak… Dieta low carb łączy sobie prostotę oraz dyscyplinę – te dwa czynniki wpływają na jej efekty. Poza tym warto do samej diety dołożyć ćwiczenia wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej. Ruch na powietrzu spowoduje przyspieszenie w utracie wagi.

Rezultaty u każdej osoby będą inne. Najważniejsze jest jedno, stracisz na wadze oraz będziesz musiał pożegnać się z ciuchami pokroju XL. Dodatkowo niewątpliwie każdy poczuje się lżejszy i jego zdrowie się polepszy. W zależności od budowy ciała ubędzie Ci w pasie, na twarzy, oraz Twoje nogi staną się bardziej smukłe.

Utrata zbędnych kilogramów oraz tłuszczu – dzięki low carb osiągniesz to bardzo szybko.