Niespodziewana diagnoza-jedzenie z mikrofalówki może jeszcze być zdrowe

obiadW związku z tym, że ostatnimi czasy czasie nie czułem się najlepiej postanowiłem się umówić na wizytę do lekarza. Po wykonaniu badań otrzymałem diagnozę, lekarz poinformował mnie, że mam cukrzycę i z tego względu muszę być pod stałą opieką specjalisty. W związku z tym, że ostatnimi czasy czasie nie czułem się najlepiej postanowiłem się umówić na wizytę do lekarza. Po wykonaniu badań otrzymałem diagnozę, lekarz poinformował mnie, że mam cukrzycę i z tego względu muszę być pod stałą opieką specjalisty. Otrzymałem wszelkie zalecenia dotyczące leczenia, a także mojego żywienia. Okazało się bowiem, że wskazana jest u mnie dieta cukrzycowa, która jak się okazuje może być także stosowana przez osoby zdrowe.
Lekarz poinformował mnie także, że od teraz będą mi potrzebne zestawy infuzyjne, w które powinienem się zaopatrzyć. Na szczęście są one bardzo łatwo dostępne na rynku. Od teraz staram się na bieżąco sprawdzać poziom cukru oraz przestrzegać zalecanej diety. Jak się okazuje nie jest ona zbyt skomplikowana, ani wymagająca. Dzięki niej zacząłem jadać regularnie i przekonałem się do śniadań, których do tej pory starałem się unikać.
Teraz, maksymalnie do pół godziny po przebudzeniu spożywam swój pierwszy posiłek i są nim zazwyczaj płatki, a do nich wypijam kawę z mlekiem. Staram się jadać średnio co 3-4 godziny. Na drugie śniadanie zazwyczaj zjadam kanapkę z pieczywa pełnoziarnistego. Na obiad staram się zjadać codziennie coś innego i dzięki temu, że mogę jeść ryby, chude mięso, czy prawie wszystkie warzywa, mogę tworzyć nowe kombinacje. W związku z tym, że bardzo lubię pomidory, zazwyczaj jadam z nimi kanapki na podwieczorek oraz na kolację. W mojej diecie zalecane są również chude twarogi i akurat to jest dla mnie najgorsze, ponieważ nie bardzo za nimi przepadam. Myślę, że dieta cukrzycowa nie jest zbyt wymagająca i wiele osób mogłoby z niej korzystać na co dzień, aby lepiej się odżywiać i dbać o swoje ciało.

Zestawy infuzyjne dla cukrzyków